Теодор Лабик
Розповідає про свій лемківський шлях та походження

ЯК ОДНОГО ЧОЛОВІКА ТЕЛЯТКО З’ЇЛО

Теодор Лабик
Голова Калуської міської громадської організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина», учасник ансамблю «Студенька», ініціатор фестивалю лемківської культури «Співочий гай», ансамблю троїстих музик «Калуські гудаки», вокального ансамблю «Терки».

Ця кумедна історія показує, на що наражається чоловік, який прогулював уроки біології, не дотримується здорового способу життя та збалансованого харчування, а також надто довіряє своїй дружині. Байка вчить нас бути відкритими й визнавати свої недоліки.